...

Trafik ve Sinyalizasyon Yönetim Sistemi

Yapay zekâ ile levha tanıma gibi yeni yaklaşımlar ile saha çalışmalarındaki süreçlerin yürütülmesini sağlar. Basit ama güçlü mobil ve web uygulaması ile montaj, demontaj ve düzeltme gibi işlemlerin kayıt altına alınmasına ve yönetilmesine yardımcı olur.


Modüller

Levha Yönetim Modülü

Derin öğrenmeye dayalı otomatik trafik işareti algılama özelliği ile tüm levhalar algılanarak resimleri ve konumları ile kayıt altına alınır. Bu sayede saha levha envanteri ile haritalama işlemi gerçekleştirilmiş olur. Diğer Yetenekleri: Çalışma Raporları, Ekip Tanımlama, Stok Yönetim Sistemi, Personel Konum Takibi.

...
...


...
...

Mobil Uygulama

Mobil levha yönetim uygulaması ile sahada montaj, demontaj, düzeltme gibi işlemlerin kayıt altına alınmasını ve yönetilmesine yardımcı olur. Stok ile entegre çalışır. Farklı harita altlıkları ve katmanlar kullanılabilir. Anlık ekip oluşturulabilir.
Kavşak İşlemleri Modülü

Kent içi trafiğin yönetiminde sinyalizasyon sistemlerinin bakım, onarım ve işletilmesi ile sürekliliğinin sağlanması konusunda yardımcı olur.

...
...


...
...

Ukome Modülü

CBS tabanlı olarak ulaşım ve trafik ile ilgili hizmetlerin planlanmasını, taleplerin değerlendirilmesini ve kararların kayıt altına alınmasını sağlar.
Yatay İşaretleme Modülü

Yatay işaretleme modülü, yatay işaretlerinin varlığının ve sürekliliğinin sağlanmasına yardımcı olmak üzere geliştirilmiş olup konumsal olarak uygulama, yenileme ve silme işlemlerinin yürütülmesini sağlar.

...
...

Kullanıcı dostu

Anlaşılır ekran ve menü tasarımı ile sahadaki kullanıcıların işlemleri kolaylaştırır.

Web ve Mobil

Hem masa başında Web uygulaması ile hem de sahada mobil uygulama ile her an yanınızda.

Raporlama

Sistem içindeki tüm veriler farklı kriter ve göstergelere göre raporlanabilir.

Biz

Teknolojiyi sürekli takip et, yeniliklerin peşinde ol.

İlklerin öncüsü ol