...

LisBox Cihaz Entegrasyon Yazılımı Analiz cihazlarının LBYS sistemine entegre edilmesini sağlar.

LisBox yazılımı analiz cihazlarının karmaşık protokollerini çözümler. Esnek yapısı sayesinde istediğiniz veri formatında çıktılar/girdiler üretir. Daha hızlı, kararlı ve güvenilir bir şekilde cihazları sisteminize entegre etmenizi sağlar.


Başlıca Özellikler

Esnek Yapı

Doğrudan veri tabanlarına erişebildiği gibi servisler ile de entegrasyon sağlayabilmektedir. Her türlü cihazı kendi yazılımınıza entegre etmenizi sağlar. LisBox yazılımı doğrudan veritabanınıza Stored Procedure ile bağlanabildiği gibi sizin web servisinizi de kullanabilir. Stored Procedure veya web servise istediğiniz farklı formatlarda veri aktarımı yapabilir. Kendi içerisinde veritabanı içermez.

...
...

Entegrasyon

Protokol/format barındıran her türlü cihazı entegre edebilirsiniz. Arşivimizde 100+ cihaz için kütüphane bulunmaktadır.

Esneklik

Tüm analiz cihazlarının basit birkaç parametre tanımlaması ile LBYS/HBYS gibi sistemlere entegre edilmesini sağlar.

Kullanım Kolaylıgı

Anlaşılır ekran ve menü tasarımı ile kullanıcılar, LisBox’te istedikleri işlemleri kolaylıkla yapabilirler.

Farklarımız

Artık cihaz entegrasyon işi çok kolay.

Laboratuvarınıza cihaz ulaşmadan gerekli arge planlamasını yapıp, çift yönlü veya tek yönlü farketmeksiniz hızlı ve güvenilir hizmet sağlıyoruz.

Geliştirme

Evet kendi kodlama dilimizi ve IDE'mizi geliştirdik.

Türkiye’de bir ilk olarak kendi script dilimizi ve kendi IDE’mizi geliştirdik. Bu sayede çok daha az komut ve daha az kod ile çok daha kısa bir sürede cihaz entegrasyonunu yapabilmekteyiz. LisBox TÜBİTAK hibe desteği ile geliştirilmiştir.

... ...