...

Akıllı Ulaşım Sistemleri

Akıllı Ulaşım Sistemleri (AUS) gelişen teknolojiler ışığında toplu taşıma araçlarının duraklara geliş süresinin doğru şekilde hesaplanması veya tahmin edilmesi ve yolculara bildirilmesini sağlar.


Akıllı Ulaşım Sistemleri

Toplu Taşıma

Anlık olarak bir duraktan hangi otobüsün geçeceğini, otobüsün kaç dakika sonra geleceğini görebilirsiniz. Sıklıkla kullandığınız durağı veya otobüsü favorilerinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca otobüs durağa gelme süresine göre (örneğin durağa gelmesine 5 dakika kalması) gibi durumlar için alarm oluşturabilirsiniz.

...
...


...
...

Mobil Uygulama

iOS ve Androis işletim sistemlerinde native olarak çalışan uygulamanın hassas konum erişimin de avantajı ile konum bazlı olarak en yakın otobüs durağı, en yakın taksi durağı, en yakın eczane veya en yakın önemli yer (point of interes) sorgulaması yapabilirsiniz. Anlık olarak şehir içi trafik yoğunluğunu görebilirsiniz. Bir noktadan başka bir noktaya yol tarifi alabilirsiniz.
Diğer Modüller

Şehirdeki Bisiklet noktalarını ve doluluk oranlarını görebilmenizi sağlar. Günlük Nöbetçi eczaneleri konumları ve ileşim bilgileri görüntüleyebilir, Otopark noktalarını ve doluluk oranlarını görmenizi sağlar.

...
...


Kullanıcı dostu

Anlaşılır, sade ekran menü tasarımı ile kullanıcıların işlemleri kolaylaştırır.

Web ve Mobil

Web ve mobil uygulama ile her an yanınızda.

Raporlama

Üretilen tüm veriler farklı kriter ve göstergelere göre raporlanabilir.

Biz

Teknolojiyi sürekli takip et, yeniliklerin peşinde ol.

İlklerin öncüsü ol